Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem Kommunikáció...

Debreceni Egyetem Kommunikáció és Média tanszékéről vélemények?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek, és arról szeretnék érdeklődni, hogy milyen magas pontok szükségesek, hogy államilag finanszírozott helyre bekerülhessek Debrecenbe? Illetve ennek az egyetemnek ez a tanszéke mennyire jó? Esetleg valaki elmondaná a véleményét, aki ide jár vagy járt?

2017. ápr. 4. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Alapszak mellett elvégeztem a Kommunikáció minort, ez egy 50 kredites képzés, ekkor kerültem kapcsolatba a Kommunikáció- és Médiatudomány tanszékkel. Akkor imádtam, minden csodálatos volt, a tanárokból jobbat kívánni se lehetett. Ez a kép mesterszakon szertefoszlott. A követelményeket félév végén, a jegyadásnál találják ki - így értelemszerűen nem is kapsz jó jegyeket. Tesze-toszák, az órák egysíkúak és unalmasak. Komolytalan az egész, nulla tudást ad.
2019. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!