Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a 7. helyen vagyok az...

Ha a 7. helyen vagyok az ideiglenes listában, akkor mit kell tennem még?

Figyelt kérdés

29 embert vesznek fel, szerintem benne vagyok. Viszont most nekem semmit sem kell már tennem, vagy kell valamit?

Én ezt nem tudom. Valaki esetleg tudja?



2017. ápr. 4. 15:01
 1/5 anonim válasza:

Életben kell maradnod szeptemberig :D

Egyébként semmi más dolgod nincs, talán év végére még előrébb is kerülsz.

2017. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elvileg április 10-én jön meg egy "Meghívó" az iskolába.

Viszont én kis-gimis vagyok a mostani iskolámban, és egészen 12.-ig maradhatnék. Ez sem zavar be a képbe?

2017. ápr. 4. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. A listádon lévő legelső olyan suliba mész, ahova felvettek (lehet ez első, második.. stb). Ha ez a hetedik helyes előrébb van, mint a jelenlegi sulid (ami gondolom ált. isk. & gimnázium), akkor természetesen oda mész.
2017. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Okkés.

Csak azt a sulit írtam be, szóval:)

2017. ápr. 6. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Benne vagy, igen, semmi tennivalód nincs már :D Majd be kell iratkoznod, a suli honlapján, meg a felvételi levélben is benne lesz, hogy mikor, hol kell beiratkozni, az valamikor júniusban van, és szülőkkel, igazoló okiratokkal kell menni. Onnantól a tanulói jogviszonyod ahhoz a sulihoz köt, és szeptembertől oda jársz :D
2017. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!