Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Városmajori Gimnáziumban...

A Városmajori Gimnáziumban nagyon sokat kell otthon tanulni?

Figyelt kérdés
pl: ha nyelvis vagyok ugye nem kell naponta 3 órát tanulni?

2017. ápr. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik baratnom odajar (nemetre), es eleg kemeny.

Sokat kell tanulni, (jo, nem mindennap 3 orat) de szamits ra, hogy kell. Ez nagyon fugg attol, hogy milyenek a kepessegeid, milyen tanart kapsz.

Sok a program, meg amugy jo suli, szoval alapvetoen jol jarsz vele, de ide olyan gyerekek jarnak akik alapvetoen szeretnek es akarnak is sokat tanulni (vagy a szuleik eroltetik ra, de ez mar mas kerdes).

Lesz mellette szabadidod, csak jol oszd be az idod, azert a Major tenyleg az orszag egyik legjobb gimnaziuma.

2017. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2017. ápr. 5. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyelvi osztály elso eveben azert joval kevesebbet kell tanulni, szinte csak nyelvet.
2017. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egész változó az, hogy mennyit kell tanulni,én pl kb ugyanannyit tanulok mint a régi sulimba, pedig nem volt egy top suli tanulás téren. Inkább szünetek előtt és után egy-két héttel kell nagyon nagyon sokat tanulni(nálunk legalább is), mert a tanárok többsége ekkora zsúfolja be a dolgozatokat. És változó, hogy melyik tanárnál mennyit kell tganulni.
2017. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
6 évig nem tanultam egy szót sem szinte, csak az érettségi előtt néhány hónappal kezdtem el. ehhez képest 4-5 volt minden jegyem, pár hármas becsúszott ugyan, de még ez is bőven jó volt. összegezve én úgy gondolom, hogy konkrétan minimális amit teljesíteni kell, nem valami kemény iskola.
2018. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!