Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki leirna nekem hogy a...

Valaki leirna nekem hogy a budai kozepiskolaban milyen a golya tabor?

Figyelt kérdés
Mennyit leszunk az evfolyamtarsakkal? vagy csak az osztalyok lesznek kulonkulon?

2017. ápr. 23. 14:08
 1/9 anonim válasza:
100%

Együtt lesztek az egész évfolyammal. Minden nap lesz reggeli torna, sport versenyek, vetélkedők. Nekem nagyon jó emlékeim vannak vele kapcsolatba. :)

Egy volt budais diák

2017. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Te melyik tagozatra mesz?
2017. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Remélem jó lesz :3
2017. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nagytimea02 válasza:
Nagyon jo! Sokat lesztek egyutt az osztállyal es lesz ismerkedős program is hiszen ez a lenyege a golyatabornak. Melyik osztalyba mesz? Én kettannyelvus vagyok.
2017. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
idén megyek én is gólyatáborba :) én igazából arra lennék kíváncsi h milyen lesz ott a zuhanyzó.
2017. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb osztalytarsakkal leszel, mint evfolyamtarsakkal. A legjobb folog a golyatabor. Bar keszulj fel hogy lesznek szivatasok, esetleg 2kor felkeltenek valami jatek miatt. Ha esos ido lesz vigyel bakancsot vagy egy vizallo cipot, inkabb mint hogy a vizes fuvon a reggeli futasnal megfazz! Minden evben mas csapatepito feladatok lesznek. Es este ajanlom a csillagok furkeszeset, mert ha tiszta az egbolt, gyonyoruek tudnak lenni!:)
2017. máj. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A zuhanyzoban alig van meleg viz.:( Remelem par ev alatt csak megjavitottak..
2017. máj. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hello!^^ Hidd el tetszeni fog, max egy kis fejetlenség lesz a szervezésben, de használjátok ki, mert amúgy meg tele lesztek csapatépítő programokkal!:) Én szerettem:) Ha adhatok tanácsot, akkor vigyél rovarirtót, ruha ügyileg is készülj fel mindenre (és én személy szerint kényelmesebb ruhákat ajánlok) !:) Ha valami hangszórót tudtok vinni az is jó dolog, mert megtudd alapozni egy jó hangulatot:) Az egész évfolyam ott lesz, de első soron a saját osztályoddal leszel. Saját tapasztalatból még azt tudom javasolni hogy vigyetek legyezőt, valami játékot pl. kártyákat. Még hideg élelmet meg sok folyadékot vinnék, mert ugyan lesz büfé, de van egy ára xddd.... Remélem tudtam segíteni, jó táborozást Nektek!!! Élvezzétek ki, amíg lehet!^^
2017. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Helo! Amit nagyon nagyon ajánlok a Budais gólyatáborra,az a tartós kaja,és rágcsálni való (hideg élelem nem biztos hogy annyira jó ötlet de ahogy gondolod) mert ugyan van napi 3x kaja és büfé is,tuti lesz olyan ami nem izlik,es ha nincs vas gyomrod már a szaga miatt meg se fogod kóstolni..a büfé pedih..hát igen,van ára >< egyébként iszonyuan tetszeni fog a tábor,én tavaly voltam es nagyon jól éreztem magam,lesznek kötött programok,illetve sok csapatépítő program az osztályoddal,de a köztes időkben a táborhelyen belül oda mehetsz ahova csak szeretnél,és az egész évfolyamodat megismerheted:) szerezz barátokat és ha tanácsolhatom, legyél jóba olyanokkal akiknek a szobájukhoz jár zuhanyzó (pl szarvaslak,vagy a hátsó faházasok) mert a közzuhanyzó nem a legjobb KHM;)

~Egy Budais diák~

2017. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!