Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik iskola a jobb?

Szerintetek melyik iskola a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik iskolát válasszam? A Budai Nagy Antal Gimnáziumot vagy az Újbudai Széchenyi István Gimnáziumot? A Budaiban kb.213-ból 98.vagyok a Széchenyiben pedig 269-ből 146.Lehet még a Széchenyiben esélyem? (csak mert szívem szerint oda mennék..)

A válaszokat előre is köszönöm:)



2017. márc. 9. 17:23
 1/5 anonim válasza:
Inkább a Széchenyit válaszd, főleg, ha oda húz a szíved.. ;)
2017. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele csak tavaly a 139 volt az utolsó aki bejutott ideiglenesről és félek hogy úgymond kevés lesz ez a "hely" ahol jelenleg állok. De olvastam olyat is hogy valaki a 175.helyről bejutott szóval nem tudom..reménykedem
2017. márc. 9. 21:06
 3/5 anonim válasza:
100%

Én a Budaiba járok így mindenképp az Újbudait mondanám mert ennél csak jobb lehet.

Végül hogy döntöttél?:)

2017. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A BUDAIT NE! 2 éve ideültette a kormány ezt az idióta "intézményvezető asszonyt" és bandáját, előtte se volt egy húdeerős iskola, viszont jó volt a hangulat, a tanítás se volt olyan rossz, de azóta a pokol idejárni!


7. óta ide jártam, most próbálok átvételizni máshová 11-be... Ezt a két évet is csak azért jártam ki itt, mert még reménykedtünk, hogy (bár hiába tüntettünk, írtunk levelet) vagy mégis kitúrjuk innen, vagy hozzánk idomul. Illetve az osztályom és néhány tanárom tartott itt. Hát nem javult a helyzet, sőt minden nappal rosszabb lett.


Szívből remélem, hogy felvettek a Széchenybe, különben nagyon megszívod...

2017. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a Budaiba jártam (idén érettségiztem) és egyetértve az előző hozzászólóval kívánom, hogy a Széchényibe vettek fel! :)

Nekem még annyi volt a mázlim, hogy a többi osztályhoz képest minimális volt a mi osztályunknál a tanár csere az igazgatóváltás következtében, és ami volt csere nálunk (1-2 fő), azok a tanárok is rendesen odatették magukat, hogy jól teljesíthessünk az érettségin...


De ahogy hallottam pletyka szinten így a nyár alatt is elment 1-2 igazán jó tanár. :(

2017. aug. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!