Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az lehetséges, hogy az érettsé...

Alfahelox kérdése:

Az lehetséges, hogy az érettségihez "viszem" az 11. év végi angol és a 12. es német jegyem?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérnék a vitapartnerektől. Sikerült leporolni azt a hülye memóriámat és tényleg, voltam én is érettségizni. Nem tudom miért emlékeztem rosszul. Valóban ordináré kamu, de én tényleg így emlékeztem. Mégegyszer bocsánat, és elismerem hogy tévedtem és felejtsétek el az ezelőtti üzenetem. És a válasz a kérdezőnek tehát, az hogy nem lehet.
2017. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Valoban volt olyan, hogy a nyelvvizsga kivaltotta az erettsegit (es a tovabbi tanevekre mentesseget is adott az oralatogatas alol), viszont ezt mar eltoroltek. Utolso ev erre a lehetosegre akkor volt, amikor en 9.-es voltam, szoval a 2004-2005-os tanev. Olyan is volt, hogy emeltszintu erettsegin elert bizonyos szazalek eseten megadtak a kozepfoku nyelvvizsgat, de ha jol tudom, ezt is eltoroltek par evvel ezelott.
2017. ápr. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod a 2. Verziót
2017. ápr. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudja rosszul a második verziót. Az emelt szintű érettségihez jár középfokú nyelvvizsga. Az érettségi bizonyítványba beleírják. És nem törölték el, tavaly még így működött.

Egyébként a kérdésre válaszolva nem lehet ilyet, vagy csak az angol jegyeidet viszed, vagy csak a németet.

2017. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha tudnál olvasni... azt írta járt de úgy emlékszik eltörölték.. nem törölték el, tehát rosszul tudja okoska..
2017. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!