Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam, ELTE vagy...

Hjulia741 kérdése:

Melyiket válasszam, ELTE vagy Károli? Osztatlan tanárképzésről lenne szó.

Figyelt kérdés
Angol-német tanárira jelentkeztem, de még nem tudom, hogy az ELTE vagy a Károli legyen első helyen. Jelenleg a Károli szimpatikusabb, mert az úgy hallottam gyakorlat-orientáltabb, családiasabb, nem pedig "versenyistálló". Emellett viszont tudom, hogy az ELTÉnek nagyobb neve van, többet ér a diplomája. A ponthatárral nem lenne probléma, és úgy gondolom tanulás is menne, szóval nem az motivál, melyik könnyebb, hanem az, hogy melyik ad használhatóbb tudást és hol érezném magam jobban :)

2017. ápr. 25. 00:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen dilemmám volt, végül a Károlit választottam, az ELTÉről sok rosszat hallani.
2017. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!