Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat! Esetleg, valaki...

Szakdolgozat! Esetleg, valaki nem volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy nem adtam le a szakdolgozatot, nem készült el időre. Ebben a félévben egy tárgyam van a szigorlat 0-kredittel. Ha tegyük fel, hogy elmegyek szigorlatozni és sikerül akkor lezárnak. De, ha nem megyek el szigorlatozni akkor kövi félévben ismét fel tudom venni így megmarad a jogviszonyom. A baj csak a pénzzel van :) Mert, ha nem lesz jogviszonyom, akkor a kolim nem biztos, albérlet az meg húzós, tehát olyan munka kellene, ami mellett tudom fizetni a rezsit.

De, ha meg direkt nem megyek el szigorlatozni akkor meg megmarad a jogviszonyom, csak ki kell fizetnem 20 kreditet a szakdoga miatt, ami szintén nem kevés pénz.

Szóval szerintetek persze nem ez alapján döntök, megéri inkább nem elmenni szigorlatozni, hogy megmaradjon kövi félévre a jogviszonyom, vagy csináljam meg és akkor jogviszony nélkül maradjak?


2017. ápr. 26. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Számold ki, hogy melyik eshetőségnél jössz ki a legolcsóbban
2017. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!