Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE-MK gépészmérnöki szak. Mi...

DE-MK gépészmérnöki szak. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Jelenleg BME-re járok, de szeretnék váltani, ezért elsősorban lakóhelyem közelsége miatt a Debreceni Egyetemet választanám. Szívesen fogadnám tapasztalataitokat a feljebb említett gépészmérnöki szakról. Előre is köszönöm!

2017. ápr. 30. 01:21
 1/3 anonim válasza:
0%
Pff a bme-t mindenki abba hagyja..Ha gyenge vagy miért az egyik legerősebb suliba mész?
2017. ápr. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon gyorsan lebeszélnélek a Debreceni Egyetem gépészmérnöki képzéséről mert egy vicc az egész, az oktatás színvonala kb. a béka segge alatt van, és ezt sok munkáltató tudja is, hogy önmagába Debreceni Egyetem nem rossz, de nem egy műszaki tudományairól híres egyetem. Ha már mindenképp gépészmérnök és közelebb akarsz lenni, akkor Miskolcot választanám a helyedbe.
2017. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy most a debreceni sem jó egyetem már.Most már lassan csak 2 egyetem maradt, bme meg gödöllő......
2017. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!