Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A corvin vagy a táncsics a...

A corvin vagy a táncsics a jobb gimi?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik az erosebb gimnazium illetve irnatok tapasztalatokat az iskolakrol, ti melyiket tartjátok jobbnak? Az átlagom 4,5 szerintetek erdemes megprobalni a nyelvi elokeszitoset vagy felesleges +egy év?

2017. ápr. 30. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az idén felvételiztem és megjelöltem mindkét iskolàt , a nyílt nap alapjàn egyértelműen a Corvin színvonalasabbnak tűnt. De nekem kifejezetten tetszett a Táncsicsban a francia óra . Lehet elfogult vagyok mert nagyon szeretem a nyelvet. De egyértelműen a Corvin erősebb iskola. Viszont szerintem ilyen eredményekkel jobb gimnàziumba is mehetnél. A nyekről az a véleményem hogy teljesen iskolafüggő hogy hasznos e. De én semmi esetre sem mennék öt évesre, nem vennék el magamtól egy évet.
2017. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elöző válaszolóval! Én is idén felvételiztem és mindkét iskolát megjelöltem. Felvettek mindkettőbe, és sok idejig gondolkodtam, hogy nelyik lenne a jobb. Én eddig a táncsicsba jártam és tényleg jó suli a programok is és mèg a gólyabál is jó szokott lenni. De véleményem szerint a Corvin színvonalasabb és ezért azt ajánlom
2017. máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a Corvinba jártam, de egyik barátnőm táncsicsba. Corvin sokkal jobb majdnem minden téren.
2017. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!