Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha nem vettek...

Mit csináljak ha nem vettek fel középiskolába? SOS

Figyelt kérdés

Egy normális középiskolába jelentkeztem, ami szakgimnázium!

Hívtak tegnap, hogy még egy osztályt indítanak így felvesznek(smúgy nem vettek volna föl). Csak a lapon az volt, hogy oda nem vettek föl, csak oda ahova nem szeretnék (csak tartalékba jelöltem meg). Más nap telefonáltak, hogy felvettek ahova szerettem volna, kérdeztük az iskolától, hogy a rosszabb iskolával mit kell csinálni akkor, mert a lapon az van, hogy fölvette. mondta a jobbik iskola hogy a rosszabbikba fölvettek, akkor a jobbikba nem, mert itt azokat veszik föl akiket sehova! Ez most mi ? Mi tévő legyek? Ha kell hosszabban leírom!


Előre is köszönöm!


De kedden bemegyünk és beszélünk az igazgatóval, lehet számítani valamire?



2017. máj. 1. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hiába írod ki minden nap.
2017. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és amúgy is. elmondták. a rosszabbikba felvettek. tehát oda mehetsz. kész
2017. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, próbáld már meg értelmesen leírni... Ez az egyik, a másik meg az, hogy mi itt ezzel semmit nem tudunk kezdeni, ha azt mondják, hogy nem vettek fel A-ba hanem B-be kell menni akkor mi most ezzel mit csináljunk? "Mi tévő legyek?" Semmi tévő ne legyél, oda mész úgyis ahova felvettek... Nem igazán értem a kérdés lényegét sem...
2017. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezesetben nem vesznek fel, de lehet egyekzedni az igazgatóval szerintem.
2017. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos az eredménytől függ, hogy melyik gimnáziumba v. szaksuliba vesznek fel. Örülj neki, hogy legalább oda felvettek, ahová. Lehet, talán azt sem fogod bírni. Akkor meg egy olyan szakmát tanulj, ami igazán érdekel.
2017. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

potfelvik idoszaka is lezajlott, azert nezd meg hatha van 1-2 ahol meg mindig sok az ures hely (biztos van, csak keresni kell!)

fizetos, magan kozepiskola? ha a csaladod tehetos.

fellebezes?

en amit tennek, h megprobalnek egy 5 eves kozepiskolat nezni, ami nyelvi elokeszitos es ujbol probalni a felvetelit (ha 0.os vagy akkor lehetseges, ha 9. akkor sajnos nem).

vagy felevkor atmenni a gyujtobol, mashova.

2017. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!