Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valami vélemény a Győri...

Valami vélemény a Győri Lukács Sándor Szakgimnáziumról?

Figyelt kérdés

Felvettek oda, Szakgimnáziumra, autóelektronikai műszerész képzésre. Olvasgattam róla, páran azt mondták szar. Van benne pozitív, vagy tényleg egy hulladék?

Csak mert egész jó jegyek kellettek oda, 3.8 as átlaggal alig vettek fel. Más szakgimibe itt a közelben pedig elég a hármas. Vélemény?



2017. máj. 1. 11:34
 1/5 anonim válasza:
Én jártam oda nagyon rossz... Kb fele cigány, napi szinten verekedés, és a drogozás. Ne menj oda mert hamar kicsinálnak.
2017. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is oda megyek. Tényleg olyan rossz?
2017. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Utolsó! Én oda jártam, embertelen körülmény van. És nem vicceltem.
2017. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezt most komolyan kérded?

Tele van genetikai hulladékkal, agyhalott torzszülöttekkel. A sulinak a 99%-a fiú, azt a kevéske lányt is a wc-ben szokták megd*gni. Emlékszem, mikor mentünk az utcán, vagy a buszon voltunk, találkoztunk egy halom Lukácsossal, már 50 méterről kilehetett őket szűrni, csak rájuk kellett nézni. Ilyenkor mindig mondtuk: "na ezek fogadjunk Lukácsosok..."

2017. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fél éve oda járok, messze nem olyan rossz, mint aminek elmondják. Szakgimibe normális gyerekek járnak, igaz oda is vesznek fel gyengéket, de azok kibuknak. Egyszer sem akartak megverni, droggal se kínáltak. Az Autóelektronikai műszerész szakmáról érdeklödtünk, van rá kereslet, a fizetés 300k-nál kezdődik
2018. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!