Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelési egyetem osztatlan...

Marci1212 kérdése:

Testnevelési egyetem osztatlan tanárira szakára jelentkeztem, részt kell vennem a " kizáró jellegű alkalmassági vizsgán ", ha előző évben emelt testnevelés érettségit tettem, vagy az kiváltja, és elég a pályaalkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hiszen a nevében benne van, hogy kizáró jellegű. Ott nem a tudásodat nézik, hanem hogy van-e kizáró ok.
2017. máj. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy az egyben megegyezik a felmérés a testnevelés érettségi gyakorlati részével, szóval azt sem értem, hogy aki például idén csinálja az érettségit tesiből, annak mindkettőre el kell mennie és ugyanazt meg kell csinálnia... értelmetlen (lenne)
2017. máj. 2. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!