Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az írásbeli érettségit könnyen...

Az írásbeli érettségit könnyen meglehet írni kettesre?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen, nekdd ha felmerül a kérdés, nem biztos...
2017. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Matekot, magyart, törit simán. Az idegen nyelvet ha 4 vagy több éve tanulod és beszéled, szintén. Természettudományi tárgyakat nem.
2017. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol meg leírom a saját helyzetemből, oké? :)


Romániai román nyelv és irodalom érettségiből 50%-ot számítanak át 2-esre. Egy jó erős szaklicinek (ahova tényleg többnyire értelmesek járnak) ott 30-ból kb. 10-en átmennek. Város leggyengébb iskolájában 90 diákból 1 ment át. (50%-az átmenő).


Matekot szerintem meglehet írni, középszintűt néztem, szerintem nem olyan borzalmas nehéz. Én nagyobb jegyre pályázok ott.


Magyar irodalom (szerintem) nagyon könnyű.


Ti töri érettségitekről sajnos nem sokat tudok :\. Itt nem kötelező, s Magyarországon sem készülök tenni.


Infó emelten nehéz 80%-felett írni, viszont 2-esre az se nagy cucc, csak irtó kevés az idő. Középszintűnél már valamennyivel jobb a helyzet, 2-es ott se nagy kunszt.


Angol pedig szerintem menni fog :), nyelvtant tudom, beszélek is valamennyire, mi baj lehetne?

2017. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy matekból és angolból nagyon neccesen engedtek el érettségizni.. Magyart és törit olyan tanár tartja aki nem tanít.. Az ő szavaival élve "Foglaljuk el magunkat amivel akarjuk, ő leszarja hogy mi lesz velünk.."
2017. máj. 2. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát ahol tanítanak ott neccesen engednek át, ahol pedig nem tanítanak ott az a baj. Te ugye picit sem vagy ebben hibás, hogy feltételezhetően képtelen vagy ~18 évesen egy normális érettségire?
2017. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!