Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hanyasra lehet lerontani egy...

Hanyasra lehet lerontani egy 3 as angol érettségit szóbelin?

Figyelt kérdés
3 as lett az írásbelim de félek hogy olyan tételt fogok kihúzni amit nem tudok.És meg se fogok tudni szólni.És hogyha ez történne akkor hanyas lessz a 3 as ból?

2016. jún. 7. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy jegyet lehet.
2016. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Marhára nem mindegy, hogy 40%-os vagy 59%-os...
2016. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom kitalálta ki ezt a hülyeséget, hogy "szóbelivel lehet javítani a százalékot"... Semmilyen százalékot nem lehet javítani... Ha megírod max pontosra az írásbelit, akkor a szóbelivel csak ronthatsz? Vagy hogy van ez? ...


A százalékszámítás rejtélyes világát kellene végre megérteni...

2016. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valamennyit el kell érned, különben meg is bukhatsz
2016. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne javítani %-ot. De nem is ez volt a kérdés.

Olyan nincs, hogy hármas lett az írásbelid, az írásbelire nem adnak osztályzatot. Abban a pillanatban, hogy ideírod, hány pontot értél el, meg fogod kapni a választ. Többismeretlenes egyenletet nem tudunk itt megoldani.

2016. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*5, kérlek, magyarázd el, hogyan lehet...
2016. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző, nem értem, mit nem értesz, pedig biztos nem vagy hülye. Úgyhogy szégyellem elmagyarázni. Tett mondjuk magyarból egy 40%-os írásbelit, ezt megfejeli egy 100%-os szóbelivel, kijön 60%-os végeredmény. Csak tudnám, hogy neked ezzel mi a problémád.
2016. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ahaaaa... Ezt hívják parasztvakításnak...


A probléma ott van, hogy az a 40%-os írásbeli valójában nem 40% az egészre nézve, így valójában csak 30+%-ot ért el érettségin... Erre mondtam azt, hogy ha 100%-ot ír az írásbelin, akkor a szóbelivel csak rontani tudja ...

2016. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az írásbelihez képest javít vagy ront, nem az egészhez képest. Ezt senki nem is gondolja úgy, akkor se ha te belemagyarázod!
2016. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
54 pontot értem el a 100 ból írásbelin! Szóval akkor hogyha nem tudok semmit szóbelin akkor meg is bukhatok?
2016. jún. 7. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!