Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Humán szakon a tanárnál...

Humán szakon a tanárnál egyszerűen nem lehet tanulni.Nem tudja fegyelmezni az osztályt (meg hallottam,hogy a többi osztályt se, akiket tanít, 8., 11. osztályok). Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Emiatt az órák többsége azzal megy el, hogy ordibál ő is, és mi is.Persze, nyilván nem csak a tanár hibája,de nem tud fegyelmezni, nem irat dogákat, mindenki tudja,hogy nem lesz következménye,ha nem figyel, ezért nem figyelnek..(nekem az ofőm is...) egyáltalán nem figyel ránk, csak a pénz miatt vállalta el az osztályt(de persze, mi másért) ezért szerintem nem érzi kötelességének az osztály egybetartását.Nagyon szét vagyunk esve, órákon mindenki a másikad szidja, káromkodik mindenki,mászkálnak, stb..már próbáltunk szólni a magyar munkaközösség vezetőnek, de nem segít.(azért mert elég problémás osztály..minden nap panaszkodnak ránk a tanárok, de azért szerintem az már elég elfajult dolog,ha a gyerek(!!) panaszkodik,hogy nem tanulhat!!! és persze humán tagozaton milyen már????heti 3 irodalmunk van, és még mindig kb a műnemeknél tartunk, amit tavaly egész évben(ja és az osztály nagy része már 6.ban is) vettünk....Nagyon zavar, mert én nagyon szeretem az irodalmat..(nem vagyok stréber vagy ilyesmi, tényleg szeretem..)de így egyszerűen nem lehet tanulni...nem tudom mit tehetnénk, mert nem nagyon szeretik a tanárok ezt az osztályt..és ez így nagyon rossz..nem tudom mit tehetnénk..Tanácsok?
2008. okt. 14. 16:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!