Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a miskolci Bláthy...

Jár valaki a miskolci Bláthy Ottó Villamosipari gimibe?

Figyelt kérdés

Milyen suli? Tanárok? Diákok?

Annyit tudok róla, hogy kevés lány van, de jövőre oda szeretnék átmenni, én is lány vagyok.



2017. máj. 4. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez villamosipari szakközépiskola. Kevés lány van, igen. Sajnos ma már nem tudja azt a színvonalat, amit húsz-harminc éve tudott még. Akkor egy bláthys érettségi többet ért mint egy gimis érettségi.

Én nem oda jártam, habár mivel ez a szakirány érdekel, nekem ezt a sulit ajánlották. (Végül egy egyházi gimiben kötöttem ki, és nem is bántam meg, hogy nem bláthys voltam) Nos, személyes vélemény, de a társaság nagyrésze lezüllött nagyon.

A tanárok egyébként normálisak, persze, egykét fura alak mindenhol akad. (Azért tudom ezt, mert rokonom ott tanít, szóval ismerem a tanárokat nagyjából.)

2017. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem olyan rossz ez ahogyan leírta az előttem levő :D en most megyek 11.-be szóval ha bármi kérdésed van irj ram privatba 🙂
2017. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
* ahhoz képest
2017. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!