Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulit ajánlótok?...

Milyen sulit ajánlótok? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Van az,hogy én most 7.-es vagyok és fogalmam sincs a jövőmről. Mikor a szüleim felhívták a tovább tanulásra akkor már kicsit bepánikoltam. Röviden magamról: szeretek (imádoook) rajzolni, imádom még a nyelveket is, és járok edzeni. Valami jó suli, ahol valamelyik (ha lehet inkább a több nyelv) előtérben van? Ja, és ha lehet Veszprém közelében...

Válaszokat előre is köszönök! 14/L



2017. máj. 6. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jó sulit szeretnél, akkor szerintem gyorsan fogadjatok magántanárt a magyar nyelvtanodhoz, mert az is felvételi tárgy.
2017. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaj, szegény, mennyi hiba van a kérdésében...ja, nem. amúgy ha a nyelveket akarod előtérbe helyezni, akkor nyelvi előkészítő. esetleg. biztos, hogy van arrafele is ilyen lehetőség. vagy a másik, valami művészeti suli, ha ennyire szeretsz rajzolni. :D
2017. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ha ezekben gondolkodsz, akkor én a zirci III. Bélát javaslom, mert ott van nyelvi előkészítős osztály és művészetis is és ha grafikára vagy egyéb művészetis osztályba mész akkor is nagyon erőltetik a nyelvet. Nem nehéz bekerülni, nem nagyok az elvárások, de mégis jó suli. Én amúgyis csak jót hallok a suliról, Szóval szerintem jól döntesz ha ezt választod. :)
2017. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!