Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most érettségizők. Melyik...

Most érettségizők. Melyik tárgytól féltek a legjobban? Milyenre számitotok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a matektól és a némettől tartok. Mondjuk, matekból nincsenek nagy elvárásaim, de a németet szeretném ha ötös lenne, ha már 10 éve tanulom.
2017. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A "csak emelt kémiám lesz" arc vagyok egyébként korábbról, most látom, hogy az is kérdés volt, hogy mire számítok. Az eddigi próbáim alapján valahol 80-90 körül lesz, én jobban örülnék neki, ha 90 körül lenne, és rettegek tőle, hogy esetleg ennél rosszabbul sikerül. Valamennyit változtattak rajta, de kb semmi lényegeset, szóval remélem, hogy menni fog.

Mindenkinek nagyon sok sikert. :)

2017. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A matektól és a töritől.

Töriből a teszttől nem félek, mert lehet atlaszt használni, az esszétől viszont nagyon.

Matekból meg kb. bármi lehet, mindig nagyon változóak voltak az eredményeim, úgyhogy fogalmam sincs, hogy fog sikerülni.

2017. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Matek.1.6-os átlaggal megyek érettségizni és kutya kemény menet lesz :D
2017. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Emelt biosz.


Hála istennek a kémiát októberben letudtam(tanár mondta, hogy inkább ezt először), mert állítólag az idei emelt kémia brutális lesz. Cerébe viszont középszinten könnyítettek.

2017. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, miből gondolod, hogy brutál lesz az emelt kémia?
2017. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
sziasztok, hogy ment a matek?
2017. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy meglesz a kettes...
2017. máj. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!