Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki angolul irta a matekot:...

Aki angolul irta a matekot: hogy ment?

Figyelt kérdés
Én a 15. feladatnál nem értettem, hogy mit akar. Felírtam, hogy a távolság egyenlő az irányvektor abszolútértékével és most barátom mutatta, hogy erre amúgy volt képlet a sárga függvénytáblában, de semmi ilyesmire nem emlékszem óráról. A többi feladat mind sikerült, de ezzel rengeteg pontom ugrott :(

2017. máj. 9. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal nehezebbre csinálták mint az előzőeket... Mondjuk nagy céljaim nincsenek vele, arra mentem, hogy a kettest megkapjam anélkül, hogy szóbelizni kelljen, tehát 25 pont. Amiket készülésnek írtam azok közül egyik se lett 40 alatt, a próbaérettségim 53% lett, de most ha meglesz a 25 pontom már örülni fogok...
2017. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem leugrott az első részben legalább négy pontom, mert azt hittem, hogy a prism az gúla, nem pedig hasáb.

a második részben nagyon össze voltam zavarodva, nem jutottak eszembe olyan magától éretődő dolgok, mint pl. a koordináta-geometriás részben a háromszög egyik szögének számolása.

a sorozatos részben valószínűleg rossz a megoldásom.

a 16. feladat igen bizonytalan, nekünk későn szóltak a változtatásról, nem is kaptunk +15 percet, pedig az edulineon azt írták, azt adnak a hiba miatt.

a 17. feladat első részénél jól felírtam az adatokat, aztán bután számoltam ki az átlagot, azon is ugrott pont... hú, nem tudom. kéne a matek, de jó, ha 80 százalék körül lesz, ha nem kevesebb. bukta.

2017. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Juuuuj szegény. Nekem pontosan emiatt a prism-gúla-hasáb dolog miatt lett egyszer 3-as az egyik dogám úgyhogy egy életre megjegyeztem :-D
2017. máj. 9. 15:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sok sikert, én 85 feletti pontszámot céloztam, talán meglesz, de emiatt a 15-ös miatt elég szomorú vagyok.
2017. máj. 9. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül mennyi pontod lett?
2017. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül 81 pont lett. Azon a feladaton buktam el 10-et, de hát ez van :D
2017. szept. 15. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!