Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodás és menedzsmentről...

Gazdálkodás és menedzsmentről át lehet majd jelentkezni alkalmazott közgazdaságtanra?

Figyelt kérdés

Ma volt az emelt matek érettségim. Nem volt nehéz, meg az elmúlt évek érettségijei is mentek, de ma valahogy abszolút nem sikerült ráéreznem. Matekot egyébként szeretem is és megy is, tehát nem ezzel van a gond.


Így viszont kb teljesen biztos már, hogy nem lesz meg az eleg %-om az alkalmazott közgadaságtanra, viszont bejelöltem a gazdálkodás és menedzsmentet is, ami még reményeim szerint összejöhet. Viszont ezt csak B verziónak jelöltem, egyébként az AK milliószor jobban vonz.


A kérdés: van majd a későbbiekben lehetőség a gazdálkodás és menedzsmentről átjelentkezni az alkalmazott közgadaságtanra? Azért necces, mert úgymond könnyebb szakról mennék a nehezebbre, azért nem vagyok benne biztos. Azt tudom, hozy nehezebb szakról simán "lejjebb" lehet menni.. Na de forditva?


2017. máj. 9. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk (BGE) simán lehetett menni GM-ről PSZ-re is, holott ott még a felvételi eljárás is más (matek GM-en kihagyható), egy teljesített félév után engedték az átjelentkezést.

De ezt az adott suli TVSZ-ében meg tudod nézni, hogy mire van lehetőség és hogyan.

2017. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Corvinus Egyetemre jelentkeztem.


Köszi a választ, utánanézek majd :)

2017. máj. 9. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet. Neked hány pontos lett az írásbelid?


"A kérdés: van majd a későbbiekben lehetőség a gazdálkodás és menedzsmentről átjelentkezni az alkalmazott közgadaságtanra? Azért necces, mert úgymond könnyebb szakról mennék a nehezebbre, azért nem vagyok benne biztos. Azt tudom, hozy nehezebb szakról simán "lejjebb" lehet menni.. Na de forditva?"


Első évben kb ugyanazok a tárgyak vannak a 2 szakon.

2017. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!