Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elofgadhatja az egyetem...

Elofgadhatja az egyetem többletpontnak az OKJ szakmámat?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem SZTE-TTIK Biomérnöki karára és arra lennék kíváncsi hogy a felsőfokú számviteli szakügyintéző szakmámra kapnék-e valamennyi plusz pontot?

2017. máj. 9. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem le írni hogy, felvi-n amikor jelentkeztem volt egy "Pénzügy számvitel" amit nem mertem megjelölni mert más a neve a szakmámnak, csak sokan mondták hogy mivel felsőfokú OKJ így elég sok pontot kaphatnék :D
2017. máj. 9. 17:35
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

0 pontot kaphatsz ra ha az szamit.

Le van írva, hogy mely szakirányú (54-es) OKJ-s képzések, mely képzésbe érnek tobbletpontot, esetleg meg 1-2 tantárgyat is beszámítanak a könnyebbek közül.


Amit te mondasz, mint pénzügy-számvitel, az szerintem a bsc, de ha meg is jelölted volna, tökmindegy, mert mas tudomány. Ha természettudományi okj-t csinaltal volna, az valszeg számítana.


De ez, hogy melyik OKJ hova számíthat, fent van egy táblázatban a neten, mar nem tudom pontosan hol.

2017. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!