Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lettek tul egyszeruek a...

Nem lettek tul egyszeruek a 2017-es erettsegik?

Figyelt kérdés
Eddig az elso harmat nagyon de nagyon egyszerunek ereztem. Ennek nagyon nem orulok, mert sokat tanultam teljesen hiaba, mert masok is, akik nem tanultak ugyanolyan jot irtak. Nem fognak nagyon megnoni az felveteli ponthatarok? BME mernokinfo 375rol mennyit nohet?

2017. máj. 10. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem fognak drasztikusan emelkedni.
2017. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én minden évben csak a matekot nézem meg, mind két szinten. Szerintem az elmúlt 20 évhez képest tényleg egyszerűbbek lettek. Ha csak pár évet néznék vissza, akkor az ideit kb. átlagosnak mondanám.
2017. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Évről évre egyszerűbbek, sajnos ez van :-(
2017. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
73%
A kétszintű érettségi bevezetésével drasztikusan esett a színvonal.
2017. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindig egyszerűek, a tavalyiról is azt mondták, hogy az addigi legegyszerűbb volt, úgyhogy maximum tendenciaszerű változásra számítok.
2017. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
*mármint a ponthatárokban
2017. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném, hogy a mérnökinfó ponthatárát túlzottan felvinnék. Meg aztán ha egyszerű volt az érettségi, akkor egészen biztosan jó is lett neked, szóval sok pontod lesz, és nem kell aggódnod.
2017. máj. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Én is mérnökonfóra akarok menni, és énn is ettől félek, a matek szánalmasan könnyű volt... Eddigi évek alapján olyan 85%-ot számoltam magamnak, az idei meg 97%(!!!) lett. (Még nem hivatalos nyilván, de a tanár elmondta). A mi osztályunkban (faktosok) a megoldókulcsok alapján kb. mindenki 90% köré várja a sajátját, szóval félek hogy túl könnyű volt idén, inkább írtam vona 85%-ot, de akkor a többiek írjanak átlag 70%-ot. Szóval most minden az infón múlik...
2017. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!