Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan dönthetem el, hogy...

Hogyan dönthetem el, hogy melyik érettségi eredményem kerüljön az érettségi bizonyítványomba?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ha teszek közép és emelt szintű vizsgát (ugye különböző vizsgaidőszakban), akkor én dönthetem el melyik szintű eredményem kerüljön be a bizonyítványba (erről a nyilatkozatot írásban kell benyújtani), és a másikról tanúsítványt kapok. De ezt hol kell elintézni? És meddig? Kit kell kérdezni? (Mert suliban sajnos nem tudtak segíteni... azt is a neten találtam meg, hogy választhatok...)

2017. máj. 11. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
En anno semmifele nyilatkozatot nem kaptam vagy kellett benyujtanom. Az egy idoszakban letett emeltem bekerult a bizonyitvanyomba, es van egy plusz kis ful az erettsegimben, amibe beleraktak a tanusitvanyt az elozo idoszakban letett kozepszinturol. Szoval neked ezzel nincsen dolgod. Minden a helyen lesz, ne aggodj.
2017. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak ugye az emeltem nem számít be sehova, szóval így nem is lesz plusz 50 pontom. Viszont a közepem sokkal jobban sikerült és azt szeretném inkább a bizonyítványba. És mivel az érettségi átlagomat a bizonyítványban szereplő eredmények adják, nem akarom, hogy az emelt kerüljön be és lerontsa az átlagot. ://
2017. máj. 11. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya nincs annak, hogy a közepet írják bele, szólj az osztályfőnöködnek vagy valamelyik tanárnak, aki benne van a bizottságotokban.
2017. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. máj. 11. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit külön intézni, a jegyző kell, hogy megkérdezzen. Ezzel a szóbeli érettségi napján bőven elég foglalkozni.
2017. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!