Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pszicho mennyire nehéz az...

A pszicho mennyire nehéz az NKE-RTK-ra?

Figyelt kérdés
Nagyjából vágom, hogy miket csinálnak..raven teszt, pieron, személyiség teszt, egy kis beszéd magadról, beszélgetés a pszichológussal...melyik a legnehezebb része? Az IQ teszt mennyire nehéz?

2017. máj. 12. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem amikor rendészeti szakközépre felvételezzem azt mondták fizikain az bukik el aki nem készül,de aki készül az meg nagy esélyes pszichon bukik ki,én nem jutottam el mert tényleg lazán készültem,de egy haveromnál rejtet aggresziót állapítót meg valamelyik teszt szóval egyszóval nehéz,sok sikert.Amúgy velem iq tesztet csináltak régen,az nem nehéz,de a személyiség teszt baromi nehéz elvileg több dologra rákérdeznek több formába úgy hogy lehet észre se veszed.
2017. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel senkit sem vesznek fel . :D
2017. máj. 21. 22:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg lett amúgy.
2017. máj. 26. 13:14
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom nézed-e még ezt a kérdést, de milyen volt? Én most megyek majd hónap végén.
2018. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!