Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki már tudja valamelyik...

Valaki már tudja valamelyik írásbeli érettségi vizsgájának az eredményét?

Figyelt kérdés

Az alábbi válaszok nem érdekelnek:


Szerintem....

Én úgy számoltam...

Megoldókulcs alapján ennyire számítok....


kezdetű válaszok.


Azért kérdem, mert mert mikor 2 évvel ezelőtt én érettségiztem, akkor a legtöbb tanár csak május 31.-én mondta meg a betekinthetősénél a feladatlapokba.


Emeltem szintű érettséginél meg végképp nem mondták meg előbb.


Egy-két tanárom tett említést az írásbeli érettségi eredményéről, írásbeli érettségitől számítva 2-3 héttel később, mikor már mindenkijét kijavította.


Az egyik ismerősöm azt állítja, hogy ő már biztosan tudja, hogy eddig minden 4-es kivéve egy tantárgy mert az 3-as.


Én ezt nem hiszem, hogy ilyen hamar kijavították a középszintű érettségiket.


Talán a matematikát igen, mert azt elég gyorsan lehet viszonylag javítani, viszont a magyar és a történelem érettségit nehezebb meglátásom szerint kijavítani, mivel ott fogalmazásokat és esszéket is kell javítani.

Az angol nyelv érettségi meg csak tegnap volt.



2017. máj. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk meg június 6-án lehet csak,addig idegesedhetünk. :(
2017. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Én csak a matekot irtam idén, de mar tudom, hogy 93% lett.

Ugye mar nem járok gimibe, de a javító tanárt ismerem es megbeszéltem vele, hogy az enyémet elsők közt javítsa es majd szóljon milyen lett.


De amikor "normálisan" érettségiztem mindenből akkor en is csak a betekintesen tudtam pontos %okat.

Megoldókulcs alapján +- 10%-ra be lehet lőni. Szoval az osztályzatot el lehet találni, de azert nem mind1, hogy 60% 4-es vagy 79%

2017. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekunk is mar mondott eredmenyt par tanar ;). De hivatalosan csak junius 6.-an lehet megnezni
2017. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Tavaly egy héttel az írásbeli után tudtam meg az első eredményemet, a tanár korábban kijavította, és megmondta az eredményeket mindenkinek. Azt hiszem, nem is volt eredményem, amit a betekintésen tudtam volna meg. :D
2017. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekünk csak június 6.-án lehet megtudni, és sajnos a mi osztályfönôkünk nem olyan jó fej, hogy előbb értesítsen az eredmémyekről.
2017. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet olyan tanár, aki csak pár embert érettségiztetett, ezért nagyon hamar végezhetett a javítással.
2017. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!