Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyibe kerülnek ezek a...

Mennyibe kerülnek ezek a sulis dolgok?

Figyelt kérdés

Idén kezdem a kilencediket a Nyh-i Kölcsey Ferenc Gimnáziumban. A honlapon a '' Nyolcadikosok figyelmébe'' címszó alatt van egy dokumentum a gólyáknak. És van pár dolog ott, amire nem mondták meg, hogy mennyibe kerül. Konkrétan:

a) ott van az iskolai egyenruha. A lányoknak azt írja: fehér blúz, sulis sál. Most akkor nekünk nem is lesz matrózblúz vagy azt később lesz? És a sulis sálat hol szerezzük be és mégis mennyi?

b) Tesi öltözet. Piros póló, kék rövidnadrág. Kötelező a rövidnadrág? Esetleg hosszú nem lehet? És lehet rendelni Kölcseys pólót, és az mennyi?

Köszönöm, hogy végig olvastad. Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 12. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket az iskolában kellene megkérdezni. Biztos vagyok benne, hogy a sulis sálat és a pólót az iskolától fogjátok tudni megvásárolni, és biztosan fognak majd tájékoztatást adni arról, mennyibe kerülnek ezek. Nem tudom, milyen ez az iskola, van-e lehetőség a testnevelés órákat kint tartani, de ha nincs, akkor teljesen jó a rövidnadrág mindig, ha bent vagytok. Ha hűvös van, vagy kint van az óra, senki sem tilthatja meg hogy hosszúgatyát vegyél fel.
2017. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen mindegy, miben tornázol szerintem. És nagy valószínűséggel a beiratkozáskor kell majd megvenni.
2017. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel már írhattál volna egy emilt a sulinak, és akkor tuti válaszokat kapnál.
2017. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a budapesti (6.ker) honlapjan van, mert nem latom?
2017. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyíregyházáról van szó.
2017. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!