Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt a tanár megteheti?

Ezt a tanár megteheti?

Figyelt kérdés
Egyik tantárgyból most zárták le az egész osztályt. kereken 2 egészre állok, egész évben van 3 1-esem és egy 5-ösöm. Azt mondta hogy ez így nem stimmel és hogy egész éves anyagból le kell felelnem, különben megbuktat. Ez így mi?

2017. máj. 14. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha a jegyek ugyanolyanok akkor az átlagod valóban kettes, ami szerintem nem bukás. Viszont ha a 3 db egyes között van témazáró jegy akkor simán megbuktathat.
2017. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Meg hát. Gyakorlatilag egy (valószínűleg) potya ötösön kívül csak karód van... Erre a világon sehol nem adják meg a kettest. Az átlag meg nem minden tanárnál mérvadó. Nekem volt már olyan, hogy 4,1 volt az átlagom (egy karó meg egy 4-es csúszott be egész évben, többi ötös) és simán lezárt ötösre mert azon az egy egyesen kívül csak ötösöm volt. Nálad ugyanez van csak fordítva. Teljesen jogos. Gyakorlatilag egy potya ötösön kívül egész évben nullát teljesítettél. Én inkább örülnék neki, hogy enged a tanár felelni a kettesért, nem azon agyalnék, hogy ezt megteheti-e vagy nem. Persze, hogy megteheti. Örülj neki, hogy megteheti, mert különben olyat buktáznál, hogy öröm lenne nézni...
2017. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne feleltethetne? Nincs vége a tanévnek.
2017. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem volt olyan hogy temazaro vagy nem temazaro en arra az otos dolgozatomra tudom hogy mennyit tanultam az ev legfontosabb dolgozatat irtam meg otosre. mi az hogy az eg vilagon sehol nem adjak meg?😂 azert ne tulozzunk mar. az a vicces hogy o volt az aki elfelejtette a felelest. es hogy "miert ne feleltethetne meg nincs vege az evnek" azert mert mindenkit lezart sorra mikozben engem kiszurt maganak

hogy feleljek le neki az egesz eves anyagbol. ezen lehetne vitatkozni hogy kinek milyen jegyei vannak

2017. jún. 4. 12:18
 5/11 A kérdező kommentje:
meg milyen potya otos? azt az otost nem puskazasbol szedtem ossze. es meg oruljek neki? szerintem en vagyok az aki vegigult egy evet ennek a tanarnak az orain ugyhogy...
2017. jún. 4. 12:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Így én sem adnám meg. Sőt, ha valamelyik diákom egyes dolgozatot ír, mindig újrairatom vele.


Bár számomra elképzelhetetlen, hogy valaki többször is egyes dogát ír, józan paraszti ésszel akármelyik tantárgyból teljesíteni lehet minimum a hármas szintet, tanulás nélkül is...

2017. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"egész évben van 3 1-esem és egy 5-ösöm"


Nálunk se zárnának le így, mert félévente legalább három jegynek kell lennie azokból a tantárgyakból is, amikből csak egy óra van hetente.

2017. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mi az hogy az eg vilagon sehol nem adjak meg?"


Jól olvastad... Szerinted három karóra meg egy ötösre ki fog neked kettest adni?


"azert mert mindenkit lezart sorra mikozben engem kiszurt maganak"


Valószínűleg a többieknek van a karón kívül más jegyük is... Ezt a "kiszúrt magának" történetet meg hagyjuk már légyszíves. Van annak a tanárnak elég munkája, valószínű majd azzal fogja tölteni az idejét, hogy azon agyaljon hogy téged hogy szívasson meg... Esküszöm, az összes diák azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Senkit nem nézett ki a tanár az iskolából, pont egyedül téged igaz? Mindenki ellened van, egyedül a világ ellen. :D Mennyire látszik hogy fiatal vagy...


"ezen lehetne vitatkozni hogy kinek milyen jegyei vannak"


Vitatkozhatsz vele nyugodtan, akkor is ő fogja eldönteni, hogy milyen jegyet ad év végén. Ahogy a munkahelyeden is úgy lesz, hogy vitatkozhatsz te a főnököddel, hogy ne rúgjon ki, az utolsó szó ott sem a tiéd lesz. Ehhez minél előbb hozzászoksz, annál egyszerűbb dolgod lesz az életben.


"es meg oruljek neki? szerintem en vagyok az aki vegigult egy evet ennek a tanarnak az orain ugyhogy..."


Jajj, te szegény... Végigültél egy évet, komolyan? De rossz lehet neked... Figyelj, az utolsó ember akitől ilyen dumát hallottam, az általános iskolai osztálytársam volt. Most épp a Bosch-ban dolgozik napi 12 órában, miközben én meg az akkori osztály nagy része egyetemre jár és bulizik meg elvan. Pedig nem volt hülye, csak volt egy ilyen idióta hozzáállása mint neked, hogy neki milyen rossz az élete, hogy iskolába kell járnia. Találkoztunk kb. egy fél éve, szó szerint sírva fakadt, hogy mindenki éli az életét ő meg ott rohad meg egy gyárban napi 12 órában valószínűleg élete végéig... Hidd el, addig jó az élet, amíg "annak a tanárnak" az óráin kell egy évet végigülnöd. Haverom biztos cserélne veled...

2017. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, és a bónusz...


"en arra az otos dolgozatomra tudom hogy mennyit tanultam az ev legfontosabb dolgozatat irtam meg otosre."


Egy kérdés... Miért nem tanultál így az összes dolgozatra? Akkor az összes ötös lett volna, és nem kéne felelni az egész éves anyagból. Ebből is kiderül, hogy nem a tanár nézett téged ki, csak magadnak köszönheted, hogy bukásra állsz.

2017. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem azert van negy jegyem egesz evben mert nem jarok be dolgozatokra:: hanem azert mert ennyit irtunk egesz evben, mivel a tanar volt hogy orarol elment mukormoshoz meg ilyenek:D de mindenki itt okoskodik. mostmar latom hiba volt feltenni ide ezt a kerdest mert kivulallokent ezt nem lehet atlatni rendesen:D egy mondatot nem olvastam ami atal atertekelnem az eddigi velemenyemet az olvasottak alapjan
2017. jún. 6. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!