Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolci Egyetem Egészségügy...

A Miskolci Egyetem Egészségügyi Kar, vagy a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar (Zalaegerszeg) a jobb?

Figyelt kérdés
Gyógytornász szeretnék lenni. Egyelőre úgy néz ki a pontjaim alapján, hogy mindkét egyetemre felvennének. Kérdésem, hogy e közül a kettő közül melyiket ajánlanátok inkább, és miért?

2017. máj. 14. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Pècs, rokonom a miskolciba jár, csak panaszkodik rá.
2017. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mi a fene ***** válasza:
100%
Melyik van közelebb ? Miskolc zegerszeg, elég nagy távolság.
2017. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Budapesten lakok, szóval.. :D
2017. máj. 15. 22:41
 4/11 anonim válasza:
menekülj egerszegről.
2017. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Légyszíves, mondjatok érveket is!! :(
2017. máj. 20. 19:56
 6/11 anonim válasza:
90%

Az egerszeg ellenes vagyok:

Itt tanulok lassan 1 éve gyógytornász szakon, a kollégium és a programjai egy nagy nulla illetve a város is. Semmi lehetőség nincs, semmi. Ha az egyetemen sétálsz (ami egyben az egyik koli) úgy érzed magad mintha egy gimnáziumban lennél semmi egyetemi hangulata sincs. Ja és amit a honlap ír hogy ilyen kondi terem olyan úszás bérlet amolyan színházi jegy...KAMU

2017. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mi a fene ***** válasza:
33%
Szegedet ajánlanám, oda jó a közlekedés is, és nincs messzebb mint Zalaegerszeg.
2017. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6* ez Miskolcról is elmondható..
2017. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A Miskolci Egyetem Egészségügyi Karát került el messziről!!! Nem alakíthatod az órarended, nincs olyan, hogy szabadon választható tárgy, mert mindig csak egy van meghirdetve, a tanárok hozzáállása kritikán aluli, a tanulmányin nem foglalkoznak veled , ha baj van stb! Én ott végeztem, ugyan nem azon a szakon, de sok közös tárgyam volt velük és sok rosszat mondtak ők is. A tanárok közül a jobbak 1-2 éve leléptek onnan, mert annyira gáz az egész. őszintén mondom, ne oda menj! Nem tudom , milyen a másik egyetem, de ami az ME-EK-nál folyik az szörnyű!

Egyébként szép Miskolc, az egyetem és a park is, de a tanárok és a csodálatos adminisztrátorok elrontják az egészet.

2017. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, eddig nem túl szép kilátások..:( Köszönöm eddig mindenkinek, ment részemről a zöld kéz!
2017. máj. 30. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!