Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey vs. Zrínyi Miklós...

Kölcsey vs. Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg! Melyik jobb és miért?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 15:04
 1/7 Takumi ***** válasza:
100%
Zrínyi: A kémia nagyon jó, legalábbis amíg Halmi tanár úr ott tanít!
2013. febr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zrínyi, mert a Kölcsey mindenki szerint egy szintalatti sz@r.
2013. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi igen ismerem Halmi Tanár Urat :)
2013. febr. 10. 10:18
 4/7 anonim válasza:
74%
már egyik sem..
2013. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Kölcsey!

A Zrínyiben a tanítás igen erős, szóval csak az menjen oda, aki nem él igazán szociális életet. Viszont a tanítás a hallottak alapján nagyon jó és hasznos a későbbiekben.

A Kölcseyben is nagyon jó a tanítás, viszont ott nem megy annyira keményen, mint a Zrínyiben. Viszont sokkal több programok vannak. A tanárok nagyon jók, érthető számomra minden.

2013. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%
Ha van személyiséged Kölcsey, ha nincs akkor Zrínyi. Illetve ha a szüleidnek van pénze, akkor is mindenképpen a Zrínyit válasszátok, ott szeretik a gazdag csemetéket. :) ( ui. Sajnos ez a Zrínyi már nem a 20-30 évvel ezelőtti híres Zrínyi...)
2015. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy régi kérdés de hátha valaki elolvassa. A nővérem a Zrínyi-be járt és élt közösségi életet, ugyanakkor tény hogy nem könnyű a suli. Ha valaki nagy koponya akkor lazán elvégezhető,ha valaki csak szorgalmas akkor lehet hogy nehezebb lesz neki. Bár azok akik szorgalmasak általában okosak szerintem.(Nálunk a suliban a tanárok a jó tanulókat erre a két csoportra bontják,elég idegesítő mert mindig megkapom hogy én csak szorgalmas vagyok)

A Zrínyi-ben is voltak programok, gondolom vannak is,bár tény hogy nem sok. A nővérem azért szerette mert magához hasonló gondolkodású embereket ismert meg,nagyon jó fej volt az osztályfőnökük.(Gyimesi Márton) Azt hiszem csak 2 tanárt nem kedvelt meg,a többit kifejezetten szerette.

Az hogy milyen jegyeket viszel persze számít,de a lényeg,hogy a felvételi legyen jó.10 éve matekra akit utolsónak vettek fel azt hiszem 30-40 közötti matekot és valamivel 40 pont feletti magyart írt. Ja és nem vitt max pontokat. Azt nem tudom hogy ő fellebbezéssel jutott be vagy sem,de szerintem anélkül vették fel.

Amúgy lehet jó vagy rossz egy suli általában a közönség határozza meg hogy te szereted vagy sem. Persze ismerek kivételt,akinek nincsenek a sulijában nagy haverjai még is szeretik tanárok miatt. Ezzel csak azt akarom mondani,hogy lehet,hogy valaki imád egy adott helyen tanulni és ezért te is oda mész,de lehet,hogy te utálni fogod. Ugyanakkor lehet ez fordítva. Én is ismerősök tapasztalata szerint választottam iskolát,remélem be jön. Persze magam is kutakodtam,de végül maradt az eredeti elgondolás. Direkt elmentem felvételi előkészítőre és nagyon tetszett az iskola régies hangulata és a tanár is jó fej volt.

Nos mindenkinek sok sikert a tovább tanuláshoz!

2018. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!