Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átvesznek felvételi nélkül?

Átvesznek felvételi nélkül?

Figyelt kérdés
8-os vagyok, nem írtam felvételit, mert 8 osztályos gimibe járok. Viszont kiderült, hogy elköltözünk, és messze lesz a sulim nagyon. Átvesznek felvételi nélkül, vagy rengeteget kell majd utaznom a mostani sulimba?

2017. máj. 15. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Hát ezt az iskolától kell megkérdezned.Jó gimikbe nem sok esély van, gyengébbekbe vagy szakgimikbe van esély. Hívjátok fel a sulit az a biztos.
2017. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Hívjátok fel az adott iskolát, vagy menjetek be személyesen megkérdezni! Ha megfelelő a tudásod és van helyük az osztályban, a legtöbb iskola szerintem nyitott rá. Lehet elkérik az általános iskolai bizonyítványodat, eddigi eredményeidet, vagy szintfelmérő vizsgát kell írnod. Ez utóbbi főleg akkor jellemző, ha valamilyen speciális tagozatra jelentkezel (pl nyelvi).
2017. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!