Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME biomérnökiről mik a...

Deff kérdése:

BME biomérnökiről mik a vélemények? Mennyire lehet kutatói irányba menni és mennyire inkább ipari irányba? Valós hogy vannak oktatók akik arra mennek hogy sokan bukjanak? Mennyire mondható minőséginek az okatás?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

1. annak jó, akit ez a terület szenvedélyesen érdekel

2. hogy milyen irányba megy, nagyban függ, mennyire mélyed el az öt év alatt (nem tíz, öt) mennyit pluszt visz bele, tdk, pályázatok, külön kutatások, cikkek

3. Ezt a hírt a nem tanuló, lusta, bulizó diákok terjesztik sértetten és felháborodottan, minden iskoláról, egyetemről

4. Bár létesülés után minden dekadens, fokozatosan ereszkedik alá, még mindig az ország legerősebb intézményéről beszélünk

2017. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyészkaron még egész elfogadható oktatók vannak, kisebb a kibukási arány mint gépészen vagy viken (mondjuk lehet az az oka, hogy biomérnökre 400+, vegyészre 430 pont kell..)

És ahogy az első írta, az oktatás egy dolog, de igazán az általad bevitt plusz fog nagyon sokat számítani,TDK,OTDK,Erasmus,konferenciák stb.

Kutatói pályára ezek végképp kellenek.

2017. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, és ez a videó teljesen igaz, ne ess bele a "még 1-2 buli belefér" csapdába.


https://www.youtube.com/watch?v=VIzccWP6sf8

2017. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én jártam más egyetemre is a BME előtt, de kellemesen meglepődtem. Itt a tanáraink jó része jó indulatú és, ha látja benned az igyekezetet nem akar szánt szándékkal elgáncsolni. Én nagyon kedvelem az egyetem hangulatát és a társaságot is. De nem is akarlak becsapni, nem egyszerű. A kutatással kapcsolatban nem tudok még túl sokat mondani még.
2017. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1-es az ország legerősebb egyeteme? LOL. Melyik rangsor szerint? Tudtommal a sote feljebb van jóval a bme-nél.
2017. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
LOL. Rendben.
2017. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!