Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárom bartosista videókat...

A tanárom bartosista videókat nézet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tanárom bartosista videókat nézet az osztállyal, mert azt mondta, hogy kapcsolódik az órai anyaghoz és sok fontos dolgot elmond, ami neki eszébe se jutna.Ezzel csak az a bajom, hogy volt olyan óra, amikor bartos egy videójából feleltetett és ez miatt 1-est kaptam.Az osztálytársaim nagy része el is fogadja, sőt még utánozzák is és kiközösítik azokat(engem is), akik nem utánozzák.Az igazgatónak nem szólhatok, mert mindenki letagadja és a végén én kerülök bajba.Iskolát váltani sem tudok, mert ez az egy van a falumban és nem nagyon van utazgatásra lehetőségem.Mit tegyek?
2017. máj. 17. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.

Eddig azt se tudtam, mi az hogy "bartosista", most néztem utána (wikipédián van Bartos Cs. Istvánról szócikk).


Első körben mondd el szüleidnek.

Amúgy, ha órán hangzott el, és legközelebb számon kérnék, én abból indulnék ki, hogy figyelnem kell órán, tehát vissza kell tudnom mondani a lényegét az elhangzottaknak. Akkor is, ha tömény marhaság, akkor is, ha nem értek egyet vele, akkor is, ha szerintem nincs köze a tananyaghoz. Egyébként milyen tantárgyról van szó?


A szüleid helyében viszont valószínűleg beszélnék vagy az osztályfőnökkel vagy az igazgatóval (esetleg magával a tanárral). Vagy szülői értekezleten fölvetném, hogy miért hangoznak el ilyenek órán, és pláne miért kérik számon? A szüli értekezlet azért is jó, mert a többi szülő reakcióját is lehet látni.

De mivel közeleg a tanév vége, most már nem lépnék, csak ha ősszel tovább tanítaná gyerekemet ez a tanár és ugyanezt csinálná.

2017. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Obvious troll :) Egy iskolában,ahol van kivetítő,számítógép és projektor,ott van az egész internet,több millió tudományos weboldallal és videóval de ti mi mást is néznétek mint Bartos Istvánt.


Nem értem minek írtad ezt ki. Viccnek szar,normális választ meg egy ilyenre nem lehet adni.

Vágd el a netkábelt a titkárságon vagy kérdezd meg az informatika tanárt,hogy kell letiltani webcímeket.


Arra is kíváncsi lennék,hogy melyik tantárgyhoz kapcsolódik az hogy egy hajléktalan tikkel és mindenféle undormányt megeszik. Sajnos amennyi agyhalott,igénytelen ember létezik manapság ezt van is igény fenn tartani akár évekig is.

2017. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!