Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért terjed el egyre inkább...

Miért terjed el egyre inkább az a nézet, hogy a legnehezebb szakok a jogi és a mérnöki, az orvosit meg kb büfészak?

Figyelt kérdés
Ha nehéz egyetemekről van szó, mindenki a jogról meg a mérnökiről beszél, de pl az orvosi szak szóba se kerül... Mintha valami büfészak lenne.

2016. ápr. 27. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem terjed. És kva nehéz.
2016. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem az és kész. Nem érdekel ki mit mond.
2016. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem hallottam még ilyenről.
2016. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az.... De egy S. Oszkáros poszt alatti komment, 100 lájkkal: „Lehet, hogy a Metropolitan Foiskolan igy megy, de hogy egy jogi/mernoki kepzesen ilyen nincs, az biztos!" (A poszt a nulla tanulással ötös dologról szólt)
2016. ápr. 27. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát én meg megfordítom: szerintem pont hogy az orvosi szakot veszik a legtöbben "valamire való" szaknak, és a jogász, mérnök csak ezután jön. Azért, mert 1 ember bemondta ezt a 2 példát (amiben egyébként igaza is van, mert a MET-en az kvázi egy büfészak-egyetem), még ne vond le azt a következtetést, hogy az orvosit a többség büfészaknak gondolja.
2016. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát te hülye vagy :D az orvosi büfészak... talán azért nem beszélnek róla, mert aki ilyen oldalakon mint ez az S.oszkár kommentelget, az nem jár orvosira.. mert mondjuk az ideje nagy részében tanul, ha meg nem akkor értelmes dolgokkal tölti az idejét
2016. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!