Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összességében könnyűek vagy...

Összességében könnyűek vagy nehezek voltak az idei érettségik? És hogyan alakulnak majd a ponthatárok az idén?

Figyelt kérdés

Emelkedés, stagnálás,csökkenés?


Köszönöm a vàlaszokat előre is mennek a zöldek! :)


2017. máj. 17. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem közepesek voltak. Voltak nehezebb és kevésbé nehezebb feladatsorok. A ponthatárok szakfüggőek, pl szerintem műszaki és természettudományos szakokra, ahova sokan mentek szakközepekből vagy ahova természettudományos tárgyból kellett felvételizni, elképzelhető, hogy stagnálás lesz, amíg bölcsész szakokra, jogra valószínű, hogy magasabb pontszámok kellenek majd, mint tavaly, de semmit se lehet biztosan tudni, főleg, mert még nem zajlott le az érettségi és az eredmények sem ismertek, úgyhogy csak mások elmondására és benyomásaira tudunk hagyatkozni. Összességében azt hiszem, kevés szak lesz, ahova a tavalyihoz fogható növekedés lesz tapasztalható, mivel 2015-öt kifejezetten "nehéz" évnek mondták.
2017. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és pl a társadalomtudományi kar szerinted?
2017. máj. 17. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
TTK-n sztem nem lesz emelkedés...
2017. máj. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És TÁTK?
2017. máj. 18. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichológián vajon mi várható?
2017. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!