Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek júniusba fognak...

Szerintetek júniusba fognak tanítani a tanárok?

Figyelt kérdés
Mármint 8.-adikos vagyok remélem már azt az utolsó 2 hetet békébe hagynak :D Remélem már csak ezt az utolsó 1-másfél hetet ki kell bírni és vége :D Egyébként mit terveztek nyárra ? :D

2017. máj. 19. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nyolcadikban volt egy 3 napos osztálykirándulás.

Amit Csütörtökön vettünk, Hétfőn íratott belőle. Úgy, hogy másnap (Pénteken kora reggel indultunk és Vasárnap éjfél előtt értünk haza. De nem írta be azt hiszem.

Tanára, iskolája válogatja.

Apum mesélte, nekik utolsó héten már nem kellett tanulni. Pláne nyolcadikban.

2017. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nyolcadikban május közepétől már lazulás volt. Tervezgettünk,tanulgattunk,dogát nem írtunk,semmi nem volt már.
2017. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem már mi sem fogunk :D Majd megírom szerintem.
2017. máj. 19. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk utolsó vagy utolsó előtti héten még vizsgázni kellet irodalomból, nyelvtanból matekból, töriből és angolból. Voltak szóbeli tételek meg feladatsorok, mint 3gy mini érettségi. Elméletig azért hogy ne legyen túl nagy a lazulás a felvételi után. Mondjuk sok mindent nem befolyásolt, TZ jegyként beírták a tárgyakhoz és a 8. végi jegyet lehetett fel vagy lehúzni vele. De igazából sok értelme nincs mert azok a jegyek sok mindent úgyse számítottak. Adtak hozzá oklevelet aztán ennyi volt. De minket még jól megkínoztak a végén ezzel.
2017. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az utolsó hét mindig lazulás volt. Fú de rühelltem akkor iskolába járni, egész nap nem csináltunk semmit, csak ültünk a tanárokkal szemben, esetleg csöndben lehetett beszélgetni a padtárssal. Legalább elengedtek volna, vagy elmentünk volna fürdeni vagy bármi, de nem, ott ültünk 2-ig a 40 fokos tanteremben.. Ennél még az is izgibb lett volna ha tanítanak.:D Volt, hogy év közben meghagytam a 3 hiányzási lehetőségem, hogy kivegyem ezekre a napokra..
2017. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nálunk ha semmit se tanitanak vagy filmet nézünk az interkatív táblán vagy telefon :D
2017. máj. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!