Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sikeres tanító alkalmassági...

Sikeres tanító alkalmassági vizsgáról kaptatok igazolást?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam alkalmassági vizsgán.Le kellett adni az alkalmassági vizsga papírját és annyit mondtak,hogy beállították.De hogy mit és hol azt nem.A felvin továbbra is ott van a feltöltemdő dokumentumok között.Ti kaptatok róla valamit?
2017. máj. 22. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is idén tettem sikeres alkalmassági vizsgát tanító szakon (Vácon). Nekem nem kellett leadnom az alkalmassági vizsga papírját, de a hölgy azt mondta a tanulmányi osztályon, hogy nem kell feltölteni a felvi-re a dokumentomok közé mert ezt az adott intézmény köteles feltűntetni, hogy sikeres volt-e a vizsgád vagy sem. Ráadásul nekem a dokumentomok között nem szerepel ilyen rész. Csak olyan ami az előalkalmassági vizsgáról szól. De oda ugyebár csak akkor kell feltölteni dokumentomot ha te januárban vagy februárban sikeresen teljesítetted az alkalmasságit.

Szerintem nem kell feltölteni az eredményt de a biztonság kedvéért írok a felvinek ezügyben és ha kapok választ akkor azt bemásolom majd ide is! :)

2017. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszod!:)
2017. jún. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!