Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen népdalokkal készüljek...

Milyen népdalokkal készüljek a felvételire? (ELTE)

Figyelt kérdés

Ötleteket várnék, hogy mik azok a dalok, amikkel nem lehet mellé nyúlni, esetleg preferálják az ELTE-n. Három szakra jelentkeztem: óvodapedagógus, csecsemő- és kisgyermeknevelő illetve tanító. Kissé izgulok, mivel az alkalmassági vizsgán múlik az egész (a pontom jóval az előző évek ponthatárai fölött van.)

Esetleg mire kell jobban figyelni?

(Az előalkalmasságiról sajnos későn értesültem, így oda nem jutottam el).

Valamint mennyire elfogadóak, fontos a jelentkező külleme? Nekem barna hajam van, de a frufrum kékre van festve, és félek, hogy ez esetleg probléma lehet.

Köszönöm a válaszokat, tapasztalat megosztást előre is!



2016. máj. 8. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi illik hozzád? A hajfestésért nem fognak szólni, mivel más óvónőknek is van festve a haja. A népdal, meg bármelyik lehet, azt válaszd, amelyik szerinted a legjobban illik hozzád.
2016. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne izgulj! :)

Vannak nálunk rózaszín hajúak, össze piercingezettek, mindenféle :)

Ha jól emlékszem énekből népdalokat, és nem gyermekdalokat kérnek. Nincs külön kedvence senkinek, Amiket tudsz, szedd össze, pl.: Tavaszi szél, Hol jártál báránykám, A part alatt, Hopp Juliska, Érik a szőlő stb.

Éneknél csak üss ütemet és tisztán énekelj. Szolmizálásnál megadják az első hangot és végigmondod. Nem egy nagy történet. Engem elküldtek mondjuk felülvizsgálatra, mert csuszkál a hangom, de ott átengedtek

Most nyáron végzem az ELTE-n óvón. Ha van valami kérdésed, nyugodtan írj.

2016. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Megnyugodtam, hogy nem gond a frizurám :)

Illetve köszönöm a dalötleteket is!

2016. máj. 11. 13:38
 4/4 anonim válasza:
100%
kérdező hogy sikerült a felvételid? Nappalira jelentkeztél?
2016. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!