Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb kollégiuma a...

Melyik a legjobb kollégiuma a PTE-nek?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és valószínüleg Pécsre vesznek fel gyógytornász szakra. Mindenképpen kollégiumban szeretnék lakni de a PTE ETK honlapján csak a Laterum kollégiumot találtam. Tudna valaki esetleg más kollégiumot is mondani? Előre is köszönöm!

2017. máj. 23. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Laterum milyen?
2017. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe kerül?
2017. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia én is idén kezdem a PTE-ETK-t , én a Szántó kollégiumba szeretnék menni . :)
2017. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én szerintem a Boszorkány kollégiumot jelölöm elsőnek de a biztonság kedvéért az összeset megjelölöm. A kollégiumhoz vajon kell annak valamilyen hivatalos papír annak aki semmilyen szociális támogatásban nem részesül?
2017. aug. 1. 21:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert láttam a honlapon írták, hogy akiknek szociális támogatás jár annak ki kell tölteni egy lapot illetve azoknak is akiknek alaptámogatás jár? ez az alaptámogatás tulajdonképpen mit jelent?
2017. aug. 1. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom még aktuális-e de itt van elvileg minden, hogy hogyan kell kitölteni a dolgot (amúgy a felvételi levélben volt egy újság gólyáknak, ott azt írták, hogy a Boszorkány a legbulisabb a SZántó meg a legnyugisabb.)

[link]

2017. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyikbe mentél végül?
2018. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!