Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kezdhezek kémia alapszak...

Mit kezdhezek kémia alapszak után?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kezdettől fogva nem èreztem a magamènak ezt a szakot, de hitegettem magam hogy ez majd vàltozik, csak a sok tanulàs miatt èrzem ezt, illetve hogy milyen jò lesz majd vegyèszkènt. Mostanra teljesen kiàbràndultam ebből, nem megy ùgy ahogy szeretnèm ès emiatt rosszul is èrzem magam (hatvànyozottan). Màr nincs olyan sok hàtra, ezèrt az alapszakot màr befejezem valahogy, de esetleg valaki tudna vami kiskaput hogy milyen irànyba terelhetnèm a jövőm, esetleg lètezik valamilyen mesterszak ami nem vegyèsz, de köze van a kèmiàhoz ès kicsit lazàbb?
2017. máj. 24. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Élelmiszermérnök, élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnök?
2017. máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!