Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik idén felvételiznek...

Akik idén felvételiznek tanító, óvó, kisgyermeknevelő szakra tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A felvi.hu kettő igazolást kér.. Az egyik a ped. képz. ter. alapképzései - háziorvosi igazolás a másik pedig az általános háziorvosi igazolás. A kettő tulajdonképpen ugyan az nálam, mert az elsőt vinnem kellett az alkalmasságira, de a második is tök ugyanaz az igazolás. Most akkor mi van? Valaki segítsen légyszi :)

2017. máj. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor kétszer kell (ugyanaz)
2017. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Berakod mindegyik helyre ugyanazt
2017. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval ez az igazolás az, amit az alkalmasságira kellett vinni? Nekem januári, az előalkalmasságin voltam, azt is elfogadják így még? És nekem miért csak egy igazolást kérnek?
2017. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Eddig nekem is egyet kért....erre ma mikor tölteném fel a papírokat már kettő féle van ott.....nemtudom miaz egyáltalán????
2017. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!