Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretném megköszönni egy...

Szeretném megköszönni egy levelében az egyik tanáromnak, amikben segített. (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Most fogok elballagni az általános iskolából. Elég eredményes évek állnak mögöttem,hála az egyik tanáromnak. Az osztályfőnököm rengeteg versenyre készített fel, ha bármi nem értettem, elmagyarázta akár többször is, mindig számíthattam a segítségére. Emellett ő egy olyan tanár, akivel lehet beszélgetni(nam csak sulis dolgokról). Nagyon tisztelem ezek miatt, és hiányozni fog. Remek tanár. Egy levélben szeretném neki megírni, hogy mennyire hálás is vagyok neki ezek miatt. Hogy kellene ezt a levelet megfogalmaznom? Miket írjak bele?
2017. máj. 27. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Tanárnő!

Szeretném megköszönni a 4éves munkáját velem szemben. A sok segítséget, kedvességet amit öntől kaptam soha sem fogom elfelejteni. Nagyon hálás vagyok mindenért. Mindenkinek ilyen tanárt kívánok tiszta szívemből mint amilyen ön! Most elballagok, de ígérem emlékeimbe mindig megmaradnak az emlékek. Vigyázzon magára, és kellemes nyári szünetet!

Remélem vmi hasonlót akarsz neki írni. Szerintem vigyél neki egy nagy csokorvirágot és ölelgesd meg. Biztosan jól esne neki.

2017. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Jöhet még. 😊
2017. jún. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!