Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hova adtátok be a jelentkez...

Ti hova adtátok be a jelentkezéseteket 2017-ben? Mennyire gondoljátok nehéznek az idei érettségit?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket :)

2017. máj. 29. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SZTE ÁOK, szerintem hasonló volt a tavalyihoz, a nehézség meg szubjektív.
2017. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmelweis egyetem GYTK

Szerintem átlagos volt az idei érettségi.

2017. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Corvinus - Pénzügy-számvitel

Szerintem átlagosak voltak az érettségik, bár én csak közepeztem:)

2017. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pázmány szociálpedagógia:) Én egész könnyűnek éreztem az idei érettségit, remélem magas százalékot értem el, és nem fog az megtörténni, hogy jónak éreztem és mégis rosszul sikerült. Ti tudtok már eredményeket? A környezetemben a középszintű érettségiket már mindenki tudja, csak a mi osztályunk tanárai javítanak ilyen lassan:(
2017. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szitakötő25 ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos volt. A matekom 3-as lett, de nem vártam jobbat, a többi meg mind ötös. A magyart a szövegértés miatt kicsit nehéznek éreztem, és azt hittem lehúzza, de 94% lett, ahogy a nyelv is kb. ennyi, és a töri is 90 körül.
2017. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
BGE-KKK kereskedelem/marketing :) Szerintem kifejezetten könnyű volt egy-két tantárgy, de a túlzott izgulás és stressz helyzet miatt volt amit elrontottam :/ :)
2017. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ELTE- Szociológia (A)

Utána Corvinus és Pázmány, ugyan ez a szak.

Én az írásbeli előtti hétvégén beteg voltam(Ballagás után egyből) ,szombat hajnalban még 39 fokos lázzal és hasmenéssel szenvedtem...elhiheted mennyire kivoltam. (Nem vizsgadrukk, szalmonella.)

A magyar szerintem nagyon szivatós volt, annak ellenére, hogy Petőfi stb. volt benne. Eleve ez az új elrendezés, hogy 90+150 perc..Nem erre készített a 4 év. Természetesen megoldható volt, de még az irodalomtanárom szerint is "pályája egyik legrosszabbja,legszivatósabbja. Utálja, mert tudja, hogy sokkal többet tudunk, mint amilyen eredmények születtek"

A matek az szerintem elég kényelmes volt, nagyon tartottam tőle, de úgy sikerűlt, ahogyan számítottam rá.

A töri könnyű volt szerintem, mikor megláttam a tarárjárást és ll.vh-t az esszében, majdnem hangosan visítottam. Ennek ellenére elég sz@rul pontozta a tanárom..mindegy.

Angolból emelteztem. Azt hittem közepen ülök. Valami fenomenális volt!

Jobb lett, mint a középszintűek...


A szóbeli...

Még ugye előtte állunk.

Semmi kedvem tanulni, semmi motivációm, mert lehet, hogy (elég jó érettségikkel is) lecsúszok az első megjelöltemről.

Feleslegesnek érzem a 20-20 nyelvtan és irodalom tételt, én 10-10et adnék.

Töriből megfelelő a 20. Aki figyelt a 4 év során, annak easy. (Úgy ballagtam, hogy 13 a húszból már a fejemben van. Azokból feleltünk,írtunk)

Eme 'szörnyű hányattatások' ellenére ma megtanultam 3iro. & 2 nyt. tételt, de basszus..:(

Azzal vígasztalom magam, egyetemen ennyi lesz egy sima vizsga.


Hajrá mindenki.

2017. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!