Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült a mai...

Kinek hogy sikerült a mai emelt kémia érettségi? És hova szeretnétek a leginkább bekerülni?

Figyelt kérdés
Elég vegyes visszajelzéseket kaptam az érettségi feladatsorral kapcsolatban. Van aki szerint egész jó volt, van aki nagyon csalódott. Nekem az állatorvosi a cél, remélem nagyon nem emelkedik a ponthatár.

2017. máj. 19. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általános orvosira, és szerintem egész jó lett, de azért még várok a javítókulcsra.
2017. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szar lett... Kb 60%. De annyit azert megallapithatunk, hogy nehezebb volt a kemia ill. a biologia is mint tavaly. Tavaly a biosz nagyon könnyű volt, és a kémia sem volt különösebben nehéz. Nem vagyok tisztaba az allatorvos ponthatarokkal, de altalanos orvosin tavaly volt a legmagasabb ponthatar eddig a konnyu erettsegik miatt. Pontnovekedest egyaltalan nem varok, inkabb pontcsokkenest ha nem is olyan sokat.
2017. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem a hivatalos javítókulcs alapján 78-79% lett. Az elméleti kérdéseken elé sokat vesztettem. Pl.: nekem az esettanulmány nehezebbnek tűnt pedig az eddigi érettségikben nem okozott gondot
2017. máj. 20. 11:00
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok, nekem 85-90 a megoldókulcs alapján. Egyébként érdekes, mert nekem a számolás nem okozott gondot soha, itt meg tök banális dolgokat toltam el, legalább öt pont veszteségem abból lesz. Esettanulmány és egyszerű választás az, amit hajlamos voltam elszúrni, és itt azok pont jók lettek. Azt hiszem, sokban a szerencse dolga az egész. Állatorvosira meg ezzel simán bejutsz. :)
2017. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
90% orvosira keszulok
2017. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is könnyű volt, az elmult 156 év legkönnyebbje, én ~40 perc alatt végeztem, de csak egy óra után engedték beadni. Galád banda, buszt is lekéstem miattuk... és még tejet is kellett vennem! javítókulcs alapján olyan 101,8064% számolom. Orvosi a cél.


Azért mundjuk remélem nem megy 480 fölé idén a ponthatár, mert a bioszom csak 99,999% lett. Megyek is kecskétáldozni a jóügyért!

2017. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én örülök ha egyáltalán 60% meglesz, nagyon elcsesztem. ÁOK lenne a cél.
2017. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
70% körülire számítok. Szerintem a tavalyi kémia ill.biosz könnyebb volt,mint az ideiek. ÁOK vagy vegyészmérnöki a cél. Sokak szerint nehéz volt.:/
2017. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
75 körül lesz a kémia, a biosz kb. 85. Szerintem nem volt annyira nehéz a kémia, csak borzasztóan elfáradtam a végére. A számításokkal kezdtem, a szöveget hagytam utoljára, abban hibáztam a legtöbbet meg az első táblázatban sokat elnéztem. DOTE a cél, remélem nem emelkedik sokat a ponthatár.
2017. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az állatorvosi a cél, szerintem az idei kémia korrekt volt nagyon, a bioszom se lett rossz, de azt azért kicsit nehezebbnek éreztem! :)

19/l

2017. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!