Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok mondani olyan művészeti...

Tudtok mondani olyan művészeti középiskolát amik tényleg jók?

Figyelt kérdés

Szept-től 8.-os leszek ès művèszeti suliba szeretnék jelentkezni (leginkább grafikára).

Van bárkinek bármilyen tapasztalata akármelyik művészeti középiskolával kapcsolatban? (Jó ès rossz is jöhet) Leginkább bp. ès környèkère lennèk kiváncsi.


Ahol van normális tanár/diák ès a tanár tènyleg megtanít arra amire kell nem pedig tojik rája.


Előre is köszi a válaszokat,szèp estèt!



2017. jún. 1. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zircen a III. Bélában van festőművész és grafika szak is, ha jól tudom. A suli többi képzéséről nem hallok túl jókat, de a művészeti oktatás elvileg nem rossz. Több ismerősöm is jár oda, szeretik :)
2017. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a Jaschik Álmos
2017. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TroianaBell válasza:
Ujpesten a kozma lajos szki-rol nemtudom hallottal-e, ott muveszeti oktatas van, lakberendezo-dekorator szak, semmi képpen nem ajanlom! Most erettsegiztem, 9.tol 12.félévig jartam oda, most februartol jottem el onnan, egyszeruen szornyu. A diakok viselkedése nagyon a legalja, fiuke lanyoke egyarant, bent isznak fuveznek, aruljak a cuccot, es nagyon ocsmanyan beszelnek mindenkivel, akit meglatnak kirohogik, megszegyenitik. Az iskola 90%-a ilyen. Ennyit a diakokrol. Az oktatas szinvonalon aluli, mind a sima, mind a muveszeti szak, ahol egyebkent grafika ora is van. A szaktanarok hozza nem ertoek, lenezoek, nem ertik a gyerek aki most kerult be oda, hogyhogy nem tud teljes alakos portret csinalni. Szornyen hanyagul tanitanak, es rettentoen reazrehajloak ha osztalyzasrol van szo. Mivel szakmai tanarok igy bekepzeltek is, hiszen muveszetre oktatjak a fiatalokat. Az egyetlen amiert nem bantam meg hogy oda jartam, hogy lett egy jo baratnom, aki a maradek 90%-ba tartozik. Ha szetnezel a gyakorikerdeseken latod, hogy altalaban ugyan ezen a velemenyen vannak a kozmarol, ahol egyebkent a tanárok rettenetesen korlátozzák a diakokat, bar nem lepődik meg nagyon senki, hiszen muveszeti kepzeseket hirdetnek, de egyertelmuen egy gyujto iskola...20/L
2017. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TroianaBell válasza:

*maradek 10%-ba tartozik

*reszrehajloak

Elirtam bocsanat:)

2017. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!