Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha minden jól meg jövőre a...

Ha minden jól meg jövőre a SZTE (Szegedi Tudományegyetem) -re fogok járni. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Magyar-történelem szakos tanárira jelentkeztem elsőnek. Milyen nehéz bekerülni? Bent maradni? Milyenek az "órák"? Igazából minden érdekel, csak nem tudom mire kérdezzek rá.. :D
2017. jún. 4. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia :D akkor szaktársak leszünk *koppkopp* mondjuk én már tapasztalt vagyok, most jelentkeztem ide én is, bár a magyar alapszakot elvégeztem, töri minorral, szóval van tapasztalatom, mert egy ideig-óráig ugyanazok a tárgyak lesznek neked is.

Bekerülni eddig nem volt nehéz, remélem, idén sem lesz az. A tanáris tárgyakról nem tudok nyilatkozni, de szerintem a magyar és a töri szakkal bennmaradni sem annyira nehéz, bár azért vannak elég szivatós tárgyak. Vannak nagyon jófej tanárok, és vannak, akiket messziről kerülni kell (már ha lehet, de gyakran nem lehet), ezekről majd tájékozódj, ha más nem markmyprofessorról, de én is szívesen segítek :D


Alapjáraton nagyon jó kis hely, az órák általában a BTK-ban és a Petőfiben lesznek (a BTK melletti nagy, csúnya, kocka épület), de néha a Mórában is (ami nagyon lepukkant hely), ami szintén nincs messze a BTK-tól (10 perc séta). És ott van mellette a TIK, a könyvtár, ami szintén jó, mert lyukasórában simán be lehet menni tanulni.


Nem tudom, messze laksz-e, a kolik annyira nem jók, a BTK-sok főleg a Mórában, Hermannban vannak, de azok messze kinn Újszegeden vannak, a Károlyi az helyileg jó, meg ha bulira vágysz, de magyaron sokat kell olvasni, nekem csoporttársam nem bírta a zajt :D


Én sem tudom, mit akarsz még tudni, nyugodtan kérdezz, ha akarsz :D

2017. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!