Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE mentőtiszt vagy Pécs...

SOTE mentőtiszt vagy Pécs gyógytornász?

Figyelt kérdés
Gyógytornász szeretnék lenni és erre a kettőre meg is lesznek a pontok viszont a SOTE gyógytornára nem pedig mindenképp az lenne a jó mivel pesti vagyok. Mivel ez a két lehetőseg van nem tudom melyikkel járnék jobban. Ha Pécsre mennék sokba kerülne az ottlét és nem is biztos, hogy birnam a videki eletet hosszutavon. Ha mentost valasztanam semmikepp se maradnek ott hanem atjelentkeznek,gyogytornara de nem tudom mekkora a garancia arra,hogy ez sikerul es jol jonnek ki ezzel ugy hogy evet se veszitsek vele

2017. jún. 5. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Pécsen tanulok gyógytornásznak, nálunk dietetikáról jelentkeztek át elég sokan gyógytornásznak és nem tudok olyanról, akit ne vettek volna át. Olyan ismerősöm is van, aki itt kezdett gyógytornászként és utána átvették Pestre, de elég macerás volt az egész, mert a tantervek nem egyeznek. Lényeg a lényeg szerintem egyszerűbb intézményen belül szakot váltani, pláne, hogy az első évben pontosan ugyanazokat az alapozó tárgyakat tanulod mentőtisztként, mint a gyógytornászok.
2017. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!