Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a legjobb miskolci...

Melyek a legjobb miskolci gimnáziumok?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek nyolcadikos és mostmár lassan el kéne dönteni, hogy hova szeretnék menni. Csak gimnázium érdekel.

A Hermanra gondoltam, de ez még nem biztos

Erősrbb gimikre gondoltam. Most év végén 4,6 vagy 4,7 lesz az átlagom, jövőre is tartani fogom. Hol van esélyem?



2017. jún. 5. 18:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
65%
Foldest helyedben kerulnem messzirol, Herman az rendkivul gyerekcentrikus ahogy feljebb is emlitettek, a tanarok, ahogy kathattad tavaly a teveben fellazadnak batran az oktatasi rendszer miatt, nem tartjak magukban a velemenyuket, az Avasi angolban eros
2018. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Egyébként év végén 4,9 lettem most félévkor 4,8 :DD

központim 70 és 80 között van

Hermanba szeretnék menni

2018. febr. 17. 16:33
 13/16 A kérdező kommentje:
mostmár biztos:D
2018. febr. 17. 16:33
 14/16 anonim válasza:
Na felvettek? milyen szakra jossz? En matekra, hogy hivnak?
2018. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 boma204 válasza:

Hogy tetszik a Herman?

Most mi állunk a középiskola választás előtt és nem tudok dönteni. (a lányom 7.es)

Köszönöm a válaszod, M.

2019. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az Avasiban végeztem. Megbántam már,hogy annak idején rá esett a választásom. A környezetről formált vélemény minden ember esetében eltérő, hiszen függ az osztályközösségtől, amely csak a véletlen alapján áll össze. A közösség amelynek tagja voltam nem volt épp a legösszetartóbb, egyrészt ezért sem szerettem oda járni. A fő probléma az oktatás színvonalát érintette. Kevés odaadó, lelkiismeretes tanár tanít abban az intézményben, szinte minden valamire való oktató elment másik iskolába(Herman,Földes). Szerintem egy pedagógusnak az lenne a legfőbb feladata, az oktatás mellett, hogy motiválja a diákokat, támogassa őket céljaik elérésében, nem pedig az, hogy saját felgyülemlett feszültségét zúdítsa szerencsétlen diákokra. Nem voltam szín ötös tanuló, amikor utolsó éven az egyetem témával kapcsolatban felmerült,ki hová jelentkezik többször is megkaptam a kedves tanáraimtól, hogy szerintük "kevés leszek" arra az egyetemi képzésre, amit választottam. Láss csodát már több éve azon a képzésen vagyok amihez elvileg "kevés vagyok" 4.5 átlaggal. :)
2021. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!