Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme van néhány egészség...

Mi értelme van néhány egészségügyi képzéseknél a jelentkezési feltételhez berakni az egy év adott területen eltöltött szakmai gyakorlat?

Figyelt kérdés

Vegyük példának ezt

[link]

Tehát csak akkor jelentkezhet az ember erre, ha már egy évet dolgozott már aneszteziológiai területen. De ha nincs olyan végzettségem, akkor hogy a fenébe veszik fel oda hogy meg legyen az egy év neki. Egyszerűen ez nekem nem logikus. És így semmi értelme. Van aki jelentkezik ezekre a képzésekre? És akik szereztek azok hogy szereztek ilyen végzettségeket ha ez volt a feltétel? Nem értem ezt.



2017. jún. 5. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A feltételeknél ott vannak bizonyos végzettségek, melyek közül valamelyikkel rendelkezned kell, azokkal viszont már el tudsz helyezkedni és összegyűjteni 1 évnyi tapasztalatot.
2017. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt látod. Mondjuk meg van az ápolóid, de azzal is csak olyan helyekre mehetsz ahová elég az, pl osztályra, vagy csak sima asszisztensre. Néztem az álláshirdetéseket. Tehát ezekre olyan szakirányú végzettség kell, csak te nem tudod elvégezni mert nincs meg az az egy év.
2017. jún. 5. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor erre nem sokan tudnak jelentkezni
2017. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!