Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Át mehetek-e másik autósiskolá...

Át mehetek-e másik autósiskolába a KRESSZ vizsga lerakása után, ha igen mennyi idő a papírok átrakása?

Figyelt kérdés
Szóval,annyi a lényeg,hogy nem vagyok megelégedve ezzel az autósiskolával az Kressz oktatómmal októberbe kezdtük el a kressz órákat,és azt mondta hogy már január fele jogsim/jogsink lesz.. ehhez képest február 27.-én tudtam levizsgázni kresszből annyiszor halogatta. Most hozzá kellene mennem vezetni,vagy egy másik autósiskolán belüli oktatóhoz de az eredeti heti 1-2 órát,a másik 2-3 órát tudna adni csak,és az nagyon messze van nekem,2 órát kellene mindig buszoznom. Közelebb van egy jobb autósiskola,ahol elvileg 30-40 nap alatt le lehet vezetni a 30 órát,és sokkal jobban tanítanak. A kérdésem az lenne,hogy mennyi ideig tart még átvesznek a másik iskolába?

2017. márc. 2. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Átmenni átmehetsz de az időtartamot nem tudom. :/
2017. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nokedli82 válasza:
Én is hasonlóan jártam. Annyi volt az egész, hogy ki kellett kérni a régi autósiskolából a tanfolyamigazolást, aztán átvinni a másikba, ahol ők már rendezték a továbbiakat. Akkor azt mondták, hogy a hatóságnál lehet, hogy azonnal megcsinálják, de akár néhány hét is lehet. Ha jól emlékszem, pár nap múlva nekem készen lettek a papírok, és elkezdhettem a gyakorlati órákat.
2017. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!